Reference

Zde výběr webů, na kterých jsem se podílel, vesměs grafikou a layoutem (to zejména pro dynamické stránky), nebo kompletním zpracovaním, případně i správou:

www.denot.cz, www.salto.czwww.kurzucetnictvi.cz, www.subin.cz, www.domacidilna.cz, www.abcsys.cz, www.apex-foundation.org, www.pameti.cz, www.bvs.cz.

Většinu mých děl již odvál čas (i když někdy mu to dalo dost práce). Například www.ecce-terra.cz, www.postovnisoftware.cz, www.lshop.cz, www.coventry.cz, www.betexa.cz, www.utilcell.com/corazon, akcett.agora.cz, www.i-aukce.cz, www.apexi.org, www.hamoun.cz, www.guard.cz, www.agora.cz, www.amon.cz,www.laboserv.cz, www.emko.cz, www.uniscomp.cz, www.winston.cz, www.hw.cz, www.czechia.com, www.money.cz, www.catusdomus.cz, www.jpoptik.cz, www.svethardware.cz, www.cybex.cz, spotrebak.cz, www.neuzil.cz, www.develop.cz, www.utilcell.com, www.nokiagallery.cz, www.nokiaport.cz, www.tokoz.cz, www.spojprojekt-brno.cz, www.nectar.cz, www.pizza.cz.

Věnuji se také "papírové" grafice, jak dtp (časopisy, letáčky, inzeráty...) tak čistě "obrázkům", videu, multimédiím a speciální zakázkové elektronice. Pohleďte na ukázky některých mých obálek knih pro Polaris, koláží pro Zoner a obálek časopisů pro Thomas Taylor (firma zrušena, zůstaly po ní jen vzpomínky a dluhy):

obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
zme6_default_01a.jpg, 9 kB zme5_default_01.jpg, 14 kB zca4_default_01.jpg, 10 kB zco_default_01.jpg, 9 kB
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek
obrázek obrázek obrázek
obrázek obrázek
eliska-lezici-na-motorce-male.jpg, 41 kB renca-s-eliskou-na-motorce-jedouci-krajinou-male.jpg, 42 kB

Projděte si i moji neuspořádanou galerii starších kreseb a ilustrací s oddělením ilustrací Reseller Magazine...
 
Ing. Marek Fišer